Dobra: Została Strażakiem Roku i odebrała podziękowania

Karolina Idzik strażakiem roku

Druhna Karolina Idzik, która miesiąc temu odebrała tytuł Wielkopolskiego Strażaka Roku została także doceniona przez samorząd miasta i gminy Dobra oraz Zarząd Miejsko-Gminny OSP w Dobrej.

Karolina Idzik to 20-letnia mieszkanka Dobrej. Od kilku lat aktywnie działa na rzecz lokalnej społeczności. Posiada kurs podstawowy strażaka ratownika oraz kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Uczestniczy w akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz jest Honorowym Dawcą Krwi. Mieszkance powiatu tureckiego – druhnie Karolinie Idzik, wojewódzkie władze strażackie w uznaniu wybitnych zasług w działalności przeciwpożarowej i ratowniczo-gaśniczej przyznały tytuł Wielkopolskiego Strażaka Roku OSP RP za rok 2018. Druhna Karolina odebrała także wyróżnienie podczas powiatowego Dnia Strażaka.

Podczas wtorkowej sesji rady miasta i gminy Dobra Karolina Idzik otrzymała również gratulacje od władz samorządowych. List gratulacyjny złożył na ręce druhny burmistrz Tadeusz Gebler, ale też przedstawiciele Zarządu Miejsko-Gminnego OSP w Dobrej z prezesem Piotrem Geblerem na czele. Jak słusznie zauważył prezes Gebler - druhowie - nawet ci starsi - mogą Karolinie zazdrościć, bo jest czego.

Dobra: Tadeusz Gebler z absolutorium i wotum zaufa...
Tuliszków: Mężczyzna i kobieta poszkodowani w wypa...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.