Dokonano kradzieży artykułów spożywczych i przemysłowych. Policja szuka sprawcy

kradzież

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku prowadzą czynności w sprawie kradzieży artykułów spożywczych i przemysłowych. Zdarzenie miało miejsce 15 października br. około godz. 18.00. Kradzieży dokonano z dyskontu przy ul. Kaliskiej w Turku. Podczas prowadzonego postępowania funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z monitoringu, który zarejestrował osobę mogącą mieć związek z tym przestępstwem.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Turku nr tel. 47 77 37 283, 519 064 906 lub z dyżurnym jednostki nr tel. 47 77 37 200, e-mail dyżTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Za wszelkie przekazane informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy z góry dziękujemy.
Zapraszamy na Halowy Turniej Piłki Nożnej. Strażac...
Zapraszamy mieszkańców powiatu tureckiego na akcję...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 08 grudnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.