Dostali mandaty i stracili prawa jazdy. Kolejni piraci drogowi ukarani

Zatrzymane prawa jazdy
Tylko w ciągu ostatniego tygodnia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pełniący służbę w patrolach motocyklowych zatrzymali cztery prawa jazdy za przekroczenia prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.
 
 
W piątek, 3 września w rejonie szkoły w Tarnowej gm. Tuliszków kierujący toyotą poruszał się z prędkością 127 km/h w obszarze zabudowanym. Przekroczył prędkość o 77 km/h w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Dzień później we Wróblinie, kierujący motocyklem mężczyzna przekroczył prędkość o 56 km/h w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 40 km/h. Tego samego dnia w tej samej miejscowości kierujący volkswagenem jechał z prędkością 93 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h. W Głuchowie gm. Kawęczyn funkcjonariusze zatrzymali natomiast do kontroli drogowej kierującego Audi, który poruszał się z prędkością 105 km/h w miejscu ograniczenia prędkości do 50 km/h.
 
Kierowcy oprócz zatrzymania prawa jazdy zostali również ukarani mandatami i punktami karnymi. Zatrzymane kierowcom prawa jazdy zostały przesłane do właściwego starosty, który decyzją administracyjną formalnie zatrzyma dokumenty na okres 3 miesięcy. Funkcjonariusze apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie rozwagi, ostrożności oraz przestrzeganie przepisów.
Ubezpiecz się - profesjonalnie i rzetelnie
Powiat Turecki i osiem gmin przystąpiło do „Lokaln...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.