Dwa włamania do mieszkań w blokach na Wyzwolenia i Jędrzejewskiego. Policja apeluje o ostrożność

Kradzieże w Turku

Do dwóch włamań na terenie Turku doszło w poniedziałek, 25 marca. Nieznani na tę chwilę sprawcy splądrowali mieszkania na ulicy Księdza Dominika Jędrzejewskiego i osiedlu Wyzwolenia.

Nieznani sprawcy kradzieży dokonali między godzinami 7.00 a 18.00. Najprawdopodobniej do mieszkań dostali się uszkadzając wkładki zamków. Jak informuje Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku Mateusz Lauszewski sprawcy dokonali kradzieży pieniędzy oraz biżuterii. Ogólna suma strat jeszcze nie jest znana.

Zarówno sąsiedzi, jak i przechodnie nie zauważyli nic podejrzanego.

Policja zwraca się z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności, zabezpieczanie drzwi i okien oraz o zwrócenie uwagi na osoby nieznane, które kręcą się w okolicy zabudowań i wzbudzają podejrzenie. 
Orły przedsiębiorczości dla najlepszych firm powia...
Policjanci znaleźli narkotyki w samochodzie

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Paulina w czwartek, 28 marca 2019 22:36

Artykuł o spółdzielni ano to raz co lek.ceważy zamykanie drzwi od klatek tj. nie umie wypracować automatycznego zamykania drzwi. Mieszkańcy są zbyt leniwi (tudzież rypią podnóżki) by to robić manualnie to też inna sprawa.
I tak zapraszacie złodzieja do domu.

Artykuł o spółdzielni ano to raz co lek.ceważy zamykanie drzwi od klatek tj. nie umie wypracować automatycznego zamykania drzwi. Mieszkańcy są zbyt leniwi (tudzież rypią podnóżki) by to robić manualnie to też inna sprawa. I tak zapraszacie złodzieja do domu.
Gość
poniedziałek, 29 listopada 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.