Dwie osoby potrącone na Uniejowskiej w Turku. Mężczyzna i kobieta przewiezieni do szpitala

Potrącenie na Uniejowskiej

Do potrącenia dwóch osób doszło wczoraj tj.20 marca około godziny 20.00 na ulicy Uniejowskiej w Turku. W wyniku wypadku do szpitala trafili kobieta i mężczyzna.

Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Uniejowska i Kardynała Wyszyńskiego. Dwie osoby dorosłe oraz dziecko przechodziły przez przejście dla pieszych. Kierujący samochodem osobowym marki Mercedes Vito 26-letni mężczyzna jechał ul.Wyszyńskiego. Wykonując manewr skrętu w lewo potrącił dwie osoby. Na miejscu kobiecie i mężczyźnie pomocy udzielił Zespół Ratownictwa Medycznego. Poszkodowanej kobiecie oraz dziecku nic się nie stało. 80-latek przebywa obecnie w szpitalu.
Ćwiczenia na obiekcie z Plutonem Wsparcia
Adrian Skopiński wystąpił w „Śpiewajmy razem. All ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - kama w czwartek, 21 marzec 2019 10:57

Przejścia dla pieszych są zbyt blisko skrzyżowań. Kierowca jeśli się zatrzyma często równocześnie blokuje przejazd przez skrzyżowanie innym użytkownikom.

Przejścia dla pieszych są zbyt blisko skrzyżowań. Kierowca jeśli się zatrzyma często równocześnie blokuje przejazd przez skrzyżowanie innym użytkownikom.
Gość
niedziela, 05 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.