Działania profilaktyczne „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”

Bezpieczeństwo

W sobotę 31 lipca br. w godzinach 12.00 – 14.30 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku organizują na terenie Ośrodka Rafa w Kościankach gm. Dobra działania profilaktyczne „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. W tym czasie policjanci będzie prowadzić także akcję znakowania rowerów. Zapraszamy do wzięciu udziału.

Komenda Powiatowa Policji w Turku zaprasza do wzięcia udziału w działaniach profilaktycznych „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Na miejscu będą policjanci, którzy będą służyć radą i pomocą odnośnie właściwych zachowań nad wodą i w trakcje wakacji.

W tym samym czasie funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Turku będą prowadzić akcję znakowania rowerów. Przed przystąpieniem do znakowania prosimy zapoznać się z regulaminem serwisu Wielkopolski Bezpieczny Rower WIBEROO https://www.wiberoo.pl/regulamin

źródło: KPP Turek

Weź udział w konkursie „Złap spis w gminie”
Władysławów: Zapraszamy na Koncert Patriotyczny „P...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 19 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.