Edukacja przez zabawę - Zaproszenie do “Ognika”

Zapraszamy do Ognika

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku zaprasza zorganizowane grupy placówek oświatowych do udziału w zajęciach z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego dla dzieci, dedykowanych w szczególności starszym przedszkolakom oraz uczniom klas I-III szkoły podstawowej.

Zajęcia z użyciem prezentacji multimedialnych i sprzętu pożarniczego odbywają się w sali edukacyjnej „Ognik”. Jednym z elementów wyposażenia „Ognika” jest nowoczesny symulator zagrożeń pożarowych w budynku mieszkalnym. Dzieci w ciekawy i obrazowy sposób poznają zasady zapobiegania pożarom i bezpiecznego zachowania w domu, użytkowania domowych urządzeń elektrycznych, ewakuacji itp.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi w zakładce “Ognik” na stronie internetowej Komendy Powiatowej PSP w Turku link http://www.turek.psp.wlkp.pl/ognik/ lub do kontaktu pod nr tel. 63 22 34 306.
Tuliszków: Mistrzostwa Polski Młodzików w Jastrzęb...
Społeczna rada do spraw osób niepełnosprawnych pow...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 09 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.