Funkcjonariusze odkryli dwie plantacje konopi

Funkcjonariusze odkryli dwie plantacje konopi
Dwie plantacje konopi indyjskich i substancje psychoaktywne ujawnili funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Turku podczas interwencji prowadzonych w ciągu kilku ostatnich dni. 
 
 
Pierwsza interwencja miała miejsce w czwartek, 17 sierpnia na os. Wyzwolenia w Turku. Funkcjonariusz turkowskiej komendy zatrzymał osobę, która poszukiwana była przez policję w celu odbycia kary. Podczas rutynowych czynności ujawniono przy 29-letnim zatrzymanym biały proszek - jak się okazało substancję psychoatkywną. W wyniku czynności służbowych ujawniono również uprawę konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu. Rośliny hodowane były w donicach, w jednym z mieszkań na oś. Wyzwolenia. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony celem wykonania dalszych czynności. W sobotę, 19 sierpnia ten sam funkcjonariusz  na Placu Sienkiewicza podczas legitymowania 23-letniego turkowianina ujawnił środki odurzające w postaci marihuany. 
 
Do kolejnego ujawnienia hodowli konopi indyjskich doszło w niedzielę, 20 sierpnia na terenie gminy Władysławów. Ok. 12.35 funkcjonariusz wydziału kryminalnego poinformował o odkryciu krzewów w różnych fazach wzrostu. Sprawcą był 41-letni mieszkaniec gminy Władysławów.
Wypadanie włosów - suplementy czy kosmetyki? A moż...
Earth Festiwal w Uniejowie po raz szósty

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 05 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.