Gm.Turek. Mężczyzna zasłabł za kierownicą. Nie udało się go uratować

Wypadek Turkowice

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj rano w miejscowości Turkowice w gminie Turek. Mężczyzna zasłabł za kierownicą jadąc autem. Mimo podjętych prób nie udało się go uratować.

Zdarzenie miało miejsce w piątek, 24 czerwca około godziny 8.30. Mężczyzna jadący główną drogą w miejscowości Turkowice z nieznanych dotąd przyczyn zasłabł. Na szczęście nie doszło do żadnego wypadku, a 71-latek zdołał zjechać na pobocze, następnie tracąc przytomność. Pomocy udzieliły mu osoby postronne. Na miejsce zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego. Mimo podjętych prób mężczyzny nie udało się uratować.

Na miejsce zadysponowano funkcjonariuszy policji, którzy prowadzą dalsze czynność. Przez długi czas ruch w miejscowości Turkowice odbywał się wahadłowo.
Wiele powodów do dumy, czyli zakończenie roku szko...
Brudzew: Piękne słońce i wiele niespodzianek podcz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 28 maja 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.