Gm. Turek: Śmiertelny wypadek w Kaczkach Średnich. Mężczyzna zmarł na miejscu

Kaczki Średnie

Tragicznie zakończył się wypadek osobowego auta w miejscowości Kaczki Średnie (gmina Turek). Mimo starań służb ratunkowych i prowadzonej reanimacji życia kierowcy nie udało się uratować.

Do wypadku doszło przed godziną 16.00. Osobowe auto marki Renault Espace, którym podróżowała jedna osoba nagle zjechało z drogi i dachowało na poboczu. Na miejsce zadysponowano służby ratunkowe, strażaków z PSP Turek oraz OSP Kowale Księże, a także zespół ratownictwa medycznego. Niestety, mimo podjętej natychmiast akcji życia mężczyzny, który kierował osobówką nie udało się uratować.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez policję.


Gm.Turek: „Ten rok zapowiada się zupełnie inaczej”...
Malanów: Wotum zaufania i absolutorium udzielone j...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Ja w piątek, 02 lipca 2021 12:43

Patrząc na fragment tego auta to miało juz sporo lat. Podejrzewam, że przyczyna może leżeć w złym stanie technicznym samochodu. Ale niech to biegli sprawdzą.

Patrząc na fragment tego auta to miało juz sporo lat. Podejrzewam, że przyczyna może leżeć w złym stanie technicznym samochodu. Ale niech to biegli sprawdzą.
Gość
poniedziałek, 16 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.