Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Tragiczny finał Świąt. Śmierć młodego mężczyzny w Kaczkach

Wypadek w Kaczkach Plastrowych

Tragicznie kończą się tegoroczne święta Bożego Narodzenia w powiecie tureckim. W Kaczkach Plastowych doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. W tej chwili wciąż trwają czynności służb ratunkowych na miejscu zdarzenia.

Kilka minut po godzinie 23.00 w czwartek, 26 grudnia, strażacy otrzymali zgłoszenie, że na drodze w Kaczkach Plastowych (gm.Przykona) samochód osobowy marki Saab dachował, a następnie uderzył w drzewo. Po dotarciu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej oraz Zespołu Ratownictwa Medycznego stwierdzono zgon około 30-letniego mężczyzny. W tej chwili brak jest informacji o innych osobach poszkodowanych.

Na miejscu wciąż pracują zastępy straży z JRG Turek oraz z okolicznych OSP. Swoje czynności prowadzi także Policja. Przybyć ma również prokurator, który nadzorować będzie śledztwo mające na celu ustalenie przyczyn zdarzenia.

Do wszystkich wracających ze świąt do rodzinnych domów apelujemy o szczególną ostrożność na drogach.
Pożyczki na dowód przez internet - czy naprawdę ła...
Fajerwerki a bezpieczeństwo

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.