Gm. Turek: Trwają poszukiwania mieszkanki Żuk

Poszukiwania mieszkanki Żuk

Strażacy z całego powiatu tureckiego, ale też specjalna grupa z Łodzi poszukują mieszkanki Żuk (gmina Turek). Kobieta wyszła z domu popołudniu i do tej pory nie dała znaku życia.

Zofia Fligiel wyszła z domu około godz. 13.00. Ubrana była w brązową kurtkę, beżową czapkę, szare spodnie oraz ciemne kozaki. Ma krótkie włosy i 165 cm wzrostu. W poszukiwania zaangażowano jednostki straży pożarnej z całego powiatu tureckiego, ale też specjalne grupy poszukiwawcze z Łodzi oraz Konina. Na miejscu pracują też policjanci, a teren, na którym może znajdować się poszukiwana jest przeczesywany z wykorzystanie quada.

Wszyscy, którzy wiedzą, gdzie może znajdować się pani Zofia proszki są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Turku -  47 77 37 200 lub rodziną - 669 464 742. 

 

Gm.Turek: Dramatyczny finał poszukiwań. W stawie o...
Wirtualne spotkanie z Tomaszem Samojlikiem

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.