Groźna kolizja. Cztery auta uszkodzone

Wypadek  obrzębin
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś (21 sierpnia) . Na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną zderzyły się cztery auta.

Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 72, krótko przed godz. 16.00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca samochodem marki Peugeot jechała w kierunku Tuliszkowa i uderzyła w znajdujące się przed nią auto. W sumie na skutek uderzenia uszkodzone zostały cztery następujące po sobie pojazdy - wspomniany pegeot oraz audi, BMW i Toyota. Ruch na trasie z Turku w stronę Tuliszkowa był utrudniony, a na drodze utworzył się korek. Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej oraz policja. 
Kierującej peugeotem kobiecie pomocy udzielił zespół pogotowia ratunkowego. Szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie. 
Jak szukać pracy w Turku?
Pilne! Interwencja saperów w Żukach
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 07 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.