Gm.Turek: OSP Cisew z nowym wozem bojowym

Nowy wóz dla OSP Cisew
Wraz z końcem października Ochotnicza Straż Pożarna w Cisewie (gm. Turek) wzbogaci się o nowy pojazd ratowniczo-gaśniczy. Umowa na dostawę podpisana. 
Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Wielkopolskiego przeprowadził postępowanie na dostawę 35 lekkich samochodów ratowniczo-gaśniczych. Projekt, którego łączny koszt przekracza ponad 8 mln złotych jest dofinansowywany ze środków Unii Europejskiej. 
Do OSP Cisew już niedługo trafi jeden z lekkich samochodów ratowniczo – gaśniczych na podwoziu z napędem 4×2, kabiną w układzie miejsc 1+1+3 i zabudową kontenerową, który będzie wyposażony w zbiornik wody o pojemności 200 litrów wody i 20 litrów środka pianotwórczego wraz z agregatem wysokociśnieniowym, linią szybkiego natarcia i masztem oświetleniowym. 
Fot. fb/OSP Cisew 
To oni policzą nasze głosy. Jak zostać członkiem k...
Fakturowanie bez tajemnic!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 26 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.