Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Groźny pożar na Sobieskiego w Turku. Ogień pojawił się w piwnicy

Pożar

Do groźnie wyglądającego pożaru doszło w piwnicy domu jednorodzinnego przy ul. Jana III Sobieskiego w Turku (osiedle Zapałczane). Obecnie trwa dogaszanie ognia, a w pomieszczeniu znajduje się wiele rzeczy, które trzeba będzie uprzątnąć.

Sąsiedzi właściciela posesji, na której wybuchł pożar od kilku lat określali go jako uciążliwego, głównie za sprawą przedmiotów, które mężczyzna zbierał. Szerzej pisaliśmy o sprawie TUTAJ .

W poniedziałek (2 stycznia) w piwnicy pełnej zgromadzonych przedmiotów pojawił się ogień. Do akcji gaśniczej zadysponowano strażaków z PSP Turek, a także druhów ochotników z turkowskiej jednostki oraz z OSP Cisew i OSP Kowale Księże. Na szczęście właściciel w porę bezpiecznie opuścił dom.

Aktualnie trwa dogaszanie pogorzeliska, a strażacy sprawdzają pomieszczenia kamerą termowizyjną.

Przypominamy, że niespełna dwa lata temu w odniesieniu do tej samej posesji przy ul. Sobieskiego do Państwowej Straży Pożarnej przekazano dokumentację, w celu zajęcia stanowiska w związku z ryzykiem wystąpienia zagrożenia pożarowego.

Władysławów: Ewakuacja w Szkole Podstawowej w Wysz...
Sześciu pijanych kierowców zatrzymanych w weekend ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - bb w wtorek, 03 stycznia 2023 08:30

Czy ten Pan nie ma rodziny, bliskich którzy pomogli by rozwiązać mu ten problem? Przecież zrobi sobie krzywdę i przy okazji jeszcze innym

Czy ten Pan nie ma rodziny, bliskich którzy pomogli by rozwiązać mu ten problem? Przecież zrobi sobie krzywdę i przy okazji jeszcze innym
Gość - Bb w poniedziałek, 02 stycznia 2023 22:02

To nie jest osiedle dobrskie tylko zapałczane.

To nie jest osiedle dobrskie tylko zapałczane.
Gość
piątek, 19 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.