Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Incydent z udziałem radnego podczas zbierania podpisów poparcia dla OSP. Sprawa trafi do sądu

Obraz1
W sądzie znaleźć ma finał incydent, do którego doszło w niedzielę, 19 listopada kiedy przy kościele pw. św. Barbary w Turku zbierano podpisy poparcia dla przekazania podnośnika dla OSP Turek. Radny Dariusz Jasak, nagrywając rozmowę z jednym z druhów maił naruszyć nietykalność cielesną inicjatorki akcji, Małgorzaty Marszałek. 
 
Dariusz Jasak nagrywał osoby zbierające podpisy i rozmawiał z jednym z druhów. Inicjatorka akcji Małgorzata Marszałek poprosiła, aby wyłączył telefon i zasłoniła obiektyw ręką. Radny odsunął rękę, a gdy kobieta po raz kolejny próbowała przerwać nagranie Dariusz Jasak miał złapać ją za ramię i odepchnąć. - Ja jestem osobą prywatną, nie pozwalam sobie na upublicznianie mojego wizerunku. Raz mi odsunął rękę, później odepchnął, poleciała na stelaż od namiotu, uderzyłam karkiem i głową o konstrukcję - mówi Małgorzata Marszałek. Zachowaniem radnego mieli być oburzeni także mieszkańcy obserwujący całe zajście. 
 
Na miejsce wezwano policję, a z całego zajścia ma być sporządzona notatka. Poszkodowana kobieta udała się do szpitala, gdzie stwierdzono stłuczenia karku i głowy. Małgorzata Marszałek zapowiedziała, że sprawa znajdzie swój finał w sądzie. 
Komunikat Komendy Powiatowej PSP w Turku w sprawie...
Góralski występ w centrum Polski. Zespół „Równica”...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Bartosz w środa, 22 listopada 2023 22:45

Oj jasak,mam nadzieję,że na następną kadencję na radnego cię nie wybiorą.A i jeszcze jedno jasak,BARDZO DOBRZE,ŻE TWÓJ KOCHANY PIS PRZEGRAŁ,hahahahahahahahahahahahahah!!!!!!!!!!!!!!

Oj jasak,mam nadzieję,że na następną kadencję na radnego cię nie wybiorą.A i jeszcze jedno jasak,BARDZO DOBRZE,ŻE TWÓJ KOCHANY PIS PRZEGRAŁ,hahahahahahahahahahahahahah!!!!!!!!!!!!!!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.