Kącik profilaktyka: Kierowco, od dziś można za darmo sprawdzić ustawienie świateł aucie

Światła w samochodzie

Kierowco, od dziś możesz za darmo sprawdzić ustawienie świateł w swoim aucie. Akcja potrwa do 15-go grudnia 2018 roku!!!

„NIE ŚWIECĘ PO OCZACH” to kolejna akcja profilaktyczna tureckiej Policji, która w ślad za ogólnopolskimi działaniami „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo” ma za zadanie poprawę stanu bezpieczeństwa na naszych drogach. Głównym celem działań jest wyeliminowanie z ruchu drogowego maksymalnej liczby pojazdów z niesprawnym lub niezgodnym z warunkami technicznymi oświetleniem. W ramach akcji w wybranych stacjach kontroli pojazdów kierujący pojazdami będą mogli za darmo sprawdzić prawidłowe ustawienie świateł w swoim samochodzie. Oślepianie innych kierowców źle ustawionymi światłami to niestety codzienność. Tylko kilka procent pojazdów ma je prawidłowo ustawione. Około 10. procent badanych pojazdów wymaga natychmiastowej naprawy lub wymiany reflektorów.
 
Kierowco! Sprawdź swoje auto jeszcze dziś !!

Akcja potrwa w godzinach otwarcia konkretnej stacji do 15-go grudnia 2018 r.

W kampanię włączyły się poniższe stacje kontroli pojazdów z terenu powiatu tureckiego.

Konkursy rozstrzygnięte!
Gm.Turek: Śmiertelne potrącenie w Szadowie Księżym...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
sobota, 25 maj 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.