Kawęczyn: Nocny wypadek w Ciemieniu

Wypadek Ciemień

Dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz druhowie OSP z Kowali Pańskich i Kawęczyna brali udział w zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Ciemień (gmina Kawęczyn). Na szczęście mimo poważnych uszkodzeń auta nikt nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło w piątek, 21 października kilkanaście minut przed godz. 2.00. Według wstępnych ustaleń młody mężczyzna kierujący volkswagenem golfem nie zachował zasad bezpieczeństwa i prowadzone przez niego auto nagle zjechało z drogi. 20-letni kierowca sam opuścił samochód, a pierwszej pomocy, głównie wsparcia psychicznego, udzielili mu strażacy. W akcji udział brały dwa zastępy z KP PSP w Turku oraz jednostki OSP z Kawęczyna i Kowali Pańskich.

Rozbitego volkswagena usunięto na pobocze i odłączono akumulator. Zespół Ratownictwa Medycznego przebadał kierowcę. Na szczęście nie było konieczności przewiezienia go do szpitala.

Fot. K. Krawczyk

Od czego rozpocząć aranżację wnętrz?
Gm. Turek: OSP Turkowice z dofinansowaniem na proe...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 08 grudnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.