Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kawęczyn: Pożar w Kowalach Pańskich- Kolonii. Ogień strawił dach i poddasze

Pożar w Kowalach Pańskich. Ogień strawił dach i poddasze
Do groźnego pożaru domu jednorodzinnego doszło we wtorkowy (5 marca) ranek w Kowalach Pańskich- Kolonii (gm. Kawęczyn). Niestety ogień strawił całe poddasze i dach.
 
 
Informację o pożarze służby ratunkowe otrzymały kilka minut po godz. 10.00. Na miejsce skierowane aż osiem zastępów straży pożarnej - trzy z Turku, dwa z Kowali Pański, a także druhów z Kawęczyna, Milejowa i Głuchowa. Obecni byli także członkowie odpowiedzialni za zarządzanie kryzysowe na terenie gminy.
 
Ze wstępnych ustaleń wynika, że ogień pojawił się na poddaszu. Działania strażaków polegały na podaniu prądu gaśniczego nie tylko na dom objęty pożarem, ale też na sąsiednie zabudowania. Konstrukcję dachu trzeba było w całości zdemontować, a ogień strawił praktycznie całe poddasze.
 
 Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak budynek nie nadaje się do zamieszkania. 
 
a.augustyniak 120x180
Zaproszenie na Spotkanie Mieszkańców: "Łączy Nas T...
Wojskowa amunicja wykopana z ogródka

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.