Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kilkanaście osób podejrzanych o rozboje i handel narkotykami

narkotyki

Prokuratura Rejonowa w Turku prowadzi śledztwo przeciwko kilkunastu mieszkańcom z powiatu tureckiego, podejrzanym o popełnienie szeregu przestępstw przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu. Zarzuty dotyczą m.in. handlu środkami odurzającymi.

Wszyscy podejrzani to osoby, które na terenie powiatu tureckiego zajmowały się przestępczą działalnością polegającą na dokonywaniu wymuszeń rozbójniczych, pobić, wprowadzaniu do obrotu środków odurzających i psychotropowych. Osoby te działały w różnych okresach czasu i w różnych grupach. Wobec większości z nich stosowane są środki zapobiegawcze o charakterze izolacyjnym w postaci tymczasowego aresztowania, a wobec pozostałych środki o charakterze wolnościowym,

Przestępstwa zarzucane podejrzanym zagrożone są surową karą, która w niektórych przypadkach wynosi nawet 15 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy. Cały czas trwają zintensyfikowane czynności procesowe i operacyjne, mające na celu ustalenie innych osób powiązanych z dotychczas ustalonymi i ujętymi podejrzanymi.

fot.archiwum

Szkolili się dla mieszkańców
Przyjdź na warsztaty a my wydamy twoje wiersze

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Naród w czwartek, 04 listopada 2021 19:12

Naoglądali się ''Służby więziennej" i ''Więzienia'' seriali dokumentalnych a teraz będą mogli sprawdzić na własne oczy i inne części ciała jak jest naprawdę .

Naoglądali się ''Służby więziennej" i ''Więzienia'' seriali dokumentalnych a teraz będą mogli sprawdzić na własne oczy i inne części ciała jak jest naprawdę .
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.