Kolejny egzamin z KPP

PSP Turek

W niedzielę 12 lutego br. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku odbył się kolejny egzamin z kwalifikowanej pierwszej pomocy dla strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu turkowskiego.

Druhowie musieli wykazać się zarówno wiedzą teoretyczną, jak i umiejętnościami praktycznymi w udzielaniu KPP przed komisją pod przewodnictwem miejskiego koordynatora ratownictwa medycznego Komendy Miejskiej PSP w Koninie asp. sztab. Tomasza Kołodziejczaka. Ponadto w skład komisji wchodzili mł. kpt. Mariusz Owczarek oraz mł. asp. Hubert Przybyła - funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku.

Tym razem egzamin z wynikiem pozytywnym zdało 18 druhów. Zdany egzamin przedłużył uprawnienia strażakom na kolejne trzy lata.

źródło: PSP Turek

XXV Akademia Karate Shinkyokushinkai i Sportów Wal...
„Mały czy duży niech zawsze pamięta, aby jego buzi...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Bobek w środa, 15 lutego 2023 20:24

Z tego co mi wiadomo to powinien na egzaminie być obecny lekarz ze specjalizacją medycyna ratunkowa, a tu takiego nie było?

Z tego co mi wiadomo to powinien na egzaminie być obecny lekarz ze specjalizacją medycyna ratunkowa, a tu takiego nie było?
Gość
poniedziałek, 11 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.