Komendant Główny gen. brygadier Leszek Suski w PSP Turek

Wizytacja w PSP Turek

9 marca 2019 roku gen. brygadier Leszek Suski komendant główny PSP w obecności bryg. Andrzeja Bartkowiaka wielkopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP wizytował Komendę Powiatową PSP w Turku.

Podczas spotkania komendant główny PSP gen. brygadier Leszek Suski zapoznał się szczegółowo z warunkami pełnienia służby w KP PSP Turek, przeprowadził ze strażakami odprawę w której, zwrócił uwagę na wzrost wynagrodzeń dla funkcjonariuszy, zakup sprzętu i środków ochrony indywidualnej dla strażaków w ramach programu modernizacji służb mundurowych oraz dodatkowych środków, które trafiają do jednostek PSP i OSP. W rozmowach ze strażakami komendant główny PSP wyraził wdzięczność za profesjonalizm i zaangażowanie podczas działań ratowniczych. Pan Generał w rozmowach ze strażakami podkreślił istotną rolę szkoleń i samodoskonalenia podczas służby, co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo i skuteczność podczas działań ratowniczo-gaśniczych. W podziękowaniu za wizytację komendy kpt. Piotr Pietrucha komendant powiatowy na ręce komendanta głównego PSP gen. brygadiera Leszka Suskiego przekazał okolicznościowy grawer ze zdjęciem obiektu Komendy Powiatowej w Turku.
 
Samorządowcy z Dobrej najlepsi w halową piłkę nożn...
Piękne i szlachetne konie zaprezentowano podczas p...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.