Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wideo: Krzysztof Rutkowski włączył się w poszukiwania zaginionego mieszkańca powiatu tureckiego

Rutkowski

Biuro detektywistyczne Krzysztofa Rutkowskiego zaangażowało się w poszukiwania Domżała, mieszkańca gm. Przykona. Mężczyzna pod koniec sierpnia zaginął po tym, jak opuścił szpital w Koninie.

W wtorek, 7 września miała miejsce konferencja z udziałem Krzysztofa Rutkowskiego. Jej tematem było zaginięcie 58-letniego Jana Domżała, który 31 sierpnia wyszedł ze szpitala w Koninie i do chwili obecnej nie ma z nim kontaktu. W konferencji udział wzięła siostra zaginionego, Grażyna Bielawska. Z relacji kobiety wynika, że ostatniego dnia sierpnia ok. 11.30 przyjechała z bratem na SOR do konińskiego szpitala. Tam po rejestracji nie mogła już towarzyszyć mężczyźnie.

Po godz. 14.00 lekarz skierował 58-latka do szpitala przy ul. Wyszyńskiego na badanie tomograficzne. W tym czasie ratownik medyczny polecił pani Grażynie, aby nie czekała, tylko udała się do domu, bo może to potrwać dłuższy czas. Kobieta wróciła na SOR pomiędzy godz. 15.00 a 16.00, ale jej brata tam nie było. Od ratowników pani Grażyna miała usłyszeć, że nie pilnują osób dorosłych. Rozpoczęły się poszukiwania mężczyzny. Siostra przez dłuższy czas pozostawała z nim w kontakcie telefonicznym, jednak 58-latek podawał jej różne lokalizacje. Ostatnia rozmowa telefoniczna siostry z Janem była około 22:05, a zaginiony twierdził, że jest już poza Koninem i zmierza w kierunku domu.

W nocy zgłoszono zaginięcie mężczyzny, a policja sprawdziła, gdzie po raz ostatni logował się jego telefon. Było to we wtorek, 31 sierpnia ok. godz. 22.00 niedaleko siedziby ZUS w Koninie.

Niewykluczone, że 2 września pan Jan był również na terenie Szpitala Wojewódzkiego w Koninie. Podczas kontaktu telefonicznego z siostrą pan Jan mówił nielogicznie i ewidentnie był zagubiony.

- Sytuacja wyklucza wątki kryminalne, nie mamy do czynienia z osobą, która mogłaby mieć związki z kryminalnym półświatkiem. Przede wszystkim może być to aspekt, gdzie pan Jan wsiadł do busa, autobusu, pociągu, może być na terenie woj. Wielkopolskiego, ale może być poza. Tutaj apel do wszystkich, którzy widzieli pana Jana tego dnia, który mógł wejść do środka przejazdu publicznego. Może być to stacja kolejowa, miejsce, gdzie odjeżdżają busy. Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszeni są o kontakt z telefonem alarmowym Biura Rutkowski 600 007 007. Zaginiony mógł stracić pamięć i nie wie kim jest !!! - mówił Krzysztof Rutkowski.

Mężczyzna miał przy sobie dokumenty.

W dniu zaginięcia ubrany był w:
-jasną letnią kurtkę,
-niebieską koszulę z długim rękawem,
-jasnoszare dresowe spodnie,
-czarne mokasyny

Rysopis:
-Wzrost: ok 175 cm
-Normalna budowa ciała
-Włosy: siwe
-Oczy niebieskie

Jeśli ktokolwiek widział pana Jana lub posiada informacje o miejscu jego pobytu, prosimy o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Koninie nr 47 775 21 42, Komendą Powiatową Policji w Turku nr 47 773 72 00 lub numerem alarmowym 112.

Przykona: Radni przekazali środki na dokumentację ...
Kadetki z UKS "Piątka zdobyły Warszawę

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.