Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Maciej J. pozostanie w areszcie na dłużej

Osiedle Wyzwolenia Turek

Prokuratura wnioskowała o przedłużenie tymczasowego aresztu dla Macieja J., który w ostatni dzień ubiegłego roku zabił swojego młodszego brata Adasia. 19-latek wciąż nie przyznaje się do zarzucanego mu czynu.

Konińska prokuratura podkreślała już, że sprawa zabójstwa 10-letniego Adasia jest w tym momencie priorytetowa. Do Sądu Okręgowego w Koninie skierowano wniosek o przedłużenie aresztu tymczasowego dla 19-latka o trzy miesiące. Sąd przychyli się do niego i Maciej J. pozostanie za kratkami do 28 czerwca.

Przypomnijmy, że prokuratura otrzymała też wyniki badań toksykologicznych, z których wynika, że Maciej J. w chwili popełnienia czynu nie był pod wpływem środków psychoaktywnych. Mężczyzna będzie traktowany podczas procesu jako młodociany, więc grozi maksymalnie 25 lat pozbawienia wolności.

Sun Garden Polska rozpoczyna produkcję maseczek os...
Zostajesz w domu, potrzebujesz pomocy? Zadzwoń

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.