Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: 15 punktów karnych dla pirata drogowego. Pędził ponad 70 km/h za szybko

Malanów: 15 punktów karnych dla pirata drogowego. Pędził ponad 70 km/h za szybko
Wysoki mandat i aż 15 punktów karnych - taka kara spotkała pirata drogowego, którego zatrzymano w piątkowe (19 stycznia) popołudnie w miejscowości Celestyny (gm. Malanów). 
60-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego jechał samochodem osobowym marki Hyundai aż 136 km/h. Za nic miał obowiązujące na tym odcinku trasy ograniczenie prędkości ii niesprzyjające warunki atmosferyczne. Podróż przerwał mu patrol drogówki. 
 
Za popełnione wykroczenie oprócz punktów karnych kierowca otrzymał też  mandat w wysokości 2500 złotych.
Dobra: Siatkarze grają o puchar burmistrza i wspie...
Finał WOŚP już 28 stycznia. Będzie się działo!

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - bleble w niedziela, 28 stycznia 2024 13:59

Ustawienie ograniczenia na dordze wojewódzkiej w tym miejscu do 60km/h gdzie w zasadzie można spotkać tylko zwierzynę leśną i sprzedawców grzybów służy chyba tylko do generowania takich właśnie ogromnych sukcesów strażników prawa - jest przekroczenie 70! Nie usprawiedliwiam tego kierowcy - żeby było jasne.
Może weźcie się lepiej na wiosnę za motocyklistów z sianem we łbie - ale to zbyt trudne, lepiej zaczaić się w lesie albo polować na pieszego, który przechodzi 5m od pasów.

Ustawienie ograniczenia na dordze wojewódzkiej w tym miejscu do 60km/h gdzie w zasadzie można spotkać tylko zwierzynę leśną i sprzedawców grzybów służy chyba tylko do generowania takich właśnie ogromnych sukcesów strażników prawa - jest przekroczenie 70! Nie usprawiedliwiam tego kierowcy - żeby było jasne. Może weźcie się lepiej na wiosnę za motocyklistów z sianem we łbie - ale to zbyt trudne, lepiej zaczaić się w lesie albo polować na pieszego, który przechodzi 5m od pasów.
Gość - Lex w piątek, 19 stycznia 2024 20:03

Karać z całą stanowczością takich bandytów drogowych.

Karać z całą stanowczością takich bandytów drogowych.
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.