Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Biegły wskazał przyczynę zgonu 40-latki z Poroża

Prokuratura

W czwartek, 4 maja przeprowadzono sekcję zwłok 40-letniej kobiety, której ciało znaleziono na początku tygodnia na terenie gminy Malanów. Biegły ocenił, co było przyczyną śmierci.

Ciało znaleziono w poniedziałek, 1 maja ok. 9.00 w miejscowości Poroże - przy granicy z powiatem kaliskim. 40-letnia mieszkanka gminy Malanów była poszukiwana przez bliskich, którzy wcześniej bezskutecznie próbowali się z nią skontaktować. Zwłoki znajdowały się około 300 metrów od miejsca zamieszkania zmarłej. Wstępne ustalenia nie wskazują, jakoby do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie.

Odpowiedź na to, jak doszło do śmierci miała dać sekcja zwłok. Jak informuje prokurator Łukasz Sobczak na podstawie wyników sekcji zwłok biegły wskazał, że przyczyną zgonu 40-letniej mieszkanki gminy Malanów było utonięcie.
Tuliszków: W Smaszewie jest już bezpieczniej. Mies...
Makijażowe mistrzostwo Moniki Filipczak

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.