Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Malanów: Tragiczny poranek w Targówce. Nie żyje jedna osoba

Wypadek Targówka

Jedna osoba zginęła na miejscu, a trzy zostały ranne w wypadku, do którego doszło dziś (24 kwietnia) rankiem w miejscowości Targówka (gm. Malanów). Ruch na drodze wojewódzkie nr 470 jest obecnie utrudniony.

Do wypadku doszło krótko przed godz. 7.00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że bus, którym podróżowały cztery osoby zjechał na pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Najprawdopodobniej kierujący pojazdem marki Fiat zasnął.

Na miejsce zadysponowano jednostki OSP z gminy Malanów, OSP Cisew oraz jednostkę ratowniczo-gaśniczą z Komendy Powiatowej PSP w Turku, a także zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

Niestety, życia 55-letniego mieszkańca Aleksandrowa Kujawskiego nie udało się uratować. Mężczyzna zmarł mimo natychmiastowej pomocy. Trzech kolejnych pasażerów z ogólnymi stłuczeniami ciała zostało przewiezionych do szpitala w Turku, a ich życiu i zdrowiu nic nie zagraża.

Szczegółowe przyczyny i okoliczność wypadku wyjaśni postępowanie prowadzone pod nadzorem prokuratora.

Władysławów: Łączą Nas Drzewa. Las upamiętni papie...
Będzie wsparcie dla rolników. Potrzebne faktury i ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.