Małżeńska awantura zakończona w szpitalu. Żona ugodziła męża nożem

Policja

Dramatycznie zakończyła się małżeńska awantura w jednym z domów na terenie gminy Turek. Podczas sprzeczki żona chwyciła nóż i ugodziła męża. Mężczyzna trafił do szpitala, a jego małżonka - do policyjnego aresztu.

Zdarzenie miało miejsce w sobotni (6 stycznia) wieczór około godziny 21.00. Jak informuje oficer prasowy KPP w Turku podkom. Dorota Grzelka, podczas małżeńskiej kłótni żona chwyciła za nóż i pchnęła nim męża w okolice brzucha oraz dwa razy w plecy. Kiedy na miejsce przyjechali funkcjonariusze policji 55-letnia kobieta oświadczyła, że ugodziła męża nożem ponieważ ten się awanturował. Sprawczyni była trzeźwa, jednak od mężczyzny wyczuwalny był zapach alkoholu. Ze względu na jego stan - dwie rany kłute pleców i jedna brzucha - nie można było na miejscu zdarzenia przebadać go na zawartość alkoholu. Na miejsce zdarzenia zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego, który przewiózł 58-latka do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Żona natomiast trafiła do policyjnego aresztu do czasu złożenia wyjaśnień. Pobrano od niej również krew do badań na obecność środków odurzających. W sprawie prowadzone jest postępowanie przez turkowską policję pod nadzorem prokuratora.

Gdzie żyją bociany? Lokalna grupa OTOP zbiera info...
Władysławów: Niebezpieczny weekend na autostradzie

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Adam w środa, 10 stycznia 2024 14:10

W jakiej to było miejscowości? gmina Turek jest dużo.

W jakiej to było miejscowości? gmina Turek jest dużo.
Gość - Bobek w poniedziałek, 08 stycznia 2024 12:28

Tak bo zespół ratownictwa to taxi I nie udziela medycznych czynności ratunkowych

Tak bo zespół ratownictwa to taxi I nie udziela medycznych czynności ratunkowych
Gość
sobota, 02 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.