Mandaty na 27 tyś. zł! Padł niechlubny rekord wykroczeń

Mandaty na 27 tyś. zł! Padł niechlubny rekord wykroczeń
Tylko podczas jednego dnia funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji z Turku wystawili mandaty karne na łączną kwotę ponad 27 tyś. zł. Prowadzone kontrole ujawniły w sumie 43 wykroczenia. 
 
 
Wtorkowe działania na drodze wojewódzkiej nr 470 funkcjonariusze z Turku prowadzili wspólnie z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Na zarejestrowane wykroczenia reagowały natychmiast patrole drogówki. Ujawniono 43 wykroczenia i nałożyli mandaty karne na łączną kwotę ponad 27 tys. zł. 
 
Dodatkowo jednemu z kierujących zatrzymano prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i skierowano wniosek o ukaranie do sądu. 
 
To już kolejne działania w powiecie tureckim, w których był wykorzystywany „dron” do zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego. Będą one kontynuowane również w innych miejscach, gdzie dochodzi do zdarzeń drogowych na terenie naszego powiatu.
 
Źródło: KPP Turek 
Nadesłane przez czytelnika: Sekretarz Gminy i Mias...
Bloki komunalne na Wyzwolenia będą gotowe za dwa l...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.