Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Mężczyzna zaczadził się we własnym aucie. Śledztwo prowadzi policja

Policja

Komenda Powiatowa Policji w Turku prowadzi śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Sprawa dotyczy zdarzenia, do którego doszło na terenie gminy Turek w piątek, 17 marca.

Jak informuje prokurator Aleksandra Marańda mieszkanka gminy Turek zawiadomiła policję o tym, że sąsiad widział jak z zaparkowanego na jej posesji auta wydobywa się dym. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zespół ratownictwa medycznego oraz straż pożarną.

Okazało się, że na fotelu kierowcy znajdował się 39-letni syn kobiety, która wcześniej dzwoniła na komendę. Mężczyzna przykryty był folią termiczną, a obok, na siedzeniu pasażera znajdowała się metalowa foremka, w której był w połowie wypalony węgiel. Strażacy rozpoczęli akcję gaśniczą, a załoga karetki podjęła się reanimacji 39-latka.

Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

Komenda Powiatowa Policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Turku wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

Światowy Dzień Zespołu Downa
Seminarium czarnych pasów i kurs sędziów

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Adam w niedziela, 26 marca 2023 22:23

W jakiej miejscowości doszło to tego zdarzenia.

W jakiej miejscowości doszło to tego zdarzenia.
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.