Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Mężczyzna zatrzymany za kradzieże sklepowe

Kradzieże sklepowe

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Turku zatrzymali 57-letniego mężczyznę, który dokonywał kradzieży sklepowych. Według ustaleń mężczyzna z półek sklepowych jednego z marketów w Turku wielokrotnie kradł różnego rodzaju artykuły spożywcze, przemysłowe i inne. Policjanci zabezpieczyli skradzione mienie na łączna kwotę ponad 35 tys. zł.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku, zatrzymali w ubiegłym tygodniu 57-letniego mężczyznę mieszkańca powiatu tureckiego, który dokonał kradzieży z marketu na kwotę ponad 730 zł. W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że zatrzymany mężczyzna od sierpnia 2021 roku do marca 2022 roku dokonał szeregu kradzieży z jednego z marketów w Turku. W miejscu zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli skradzione mienie o wartości ponad 34 tys. zł.

Zatrzymany przez policjantów mieszkaniec powiatu tureckiego usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży sklepowych. W toku przesłuchania przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za popełnienie tych przestępstw grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Turek

Uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawc...
Tuliszków: Kolejny pirat drogowy stracił prawo jaz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.