Mianowanie na stanowiska naczelnika wydziału i dowódcy JRG

PSP Turek

Z dniem 11 czerwca 2021 roku Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Turku mł. bryg. Piotr Pietrucha wręczył decyzje aktów mianowania na stanowiska Naczelnika Wydziału Operacyjno-Kontrolno-Rozpoznawczego st. kpt Krzysztofowi Gruszczyńskiemu oraz Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej kpt. Jackowi Erkiertowi. Wręczenie aktów mianowania odbyło się podczas uroczystej zmiany służby w Jednostce Ratowniczo- Gaśniczej w Turku w obecności kadry kierowniczej komendy oraz funkcjonariuszy i pracowników cywilnych.

Kpt. Krzysztof Gruszczyński po ukończeniu w 2014 r. Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, uzyskując tytuł inżyniera pożarnictwa, rozpoczął służbę w Komendzie Powiatowej PSP w Turku na stanowisku dowódcy zastępu w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Turku. Następnie zajmował stanowiska specjalisty, zastępcy Naczelnika Wydziału operacyjno - kontrolno-rozpoznawczego oraz pełnił obowiązki Dowódcy Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Turku. St. kpt. Krzysztof Gruszczyński ukończył ponadto studia magisterskie i podyplomowe w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie z zakresu zapobiegania pożarom i poważnym awariom oraz studia podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Kpt. mgr Jacek Erkiert służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął w 2007 roku, jako kadet Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu po ukończeniu, której uzyskał stopień służbowy młodszego aspiranta oraz tytuł zawodowy technika pożarnictwa. Kpt. Jacek Erkiert dotychczas pełnił służbę w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Poznaniu na stanowisku starszego technika, a następnie w Komendzie Powiatowej PSP w Turku zajmując stanowiska: starszego ratownika, dowódcy zastępu, dowódcy sekcji, zastępcy naczelnika wydziału kwatermistrzowsko-kadrowego oraz starszego specjalisty. Kpt. Erkiert jest absolwentem Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu oraz Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe w specjalności zarządzanie kryzysowe i ratownictwo. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie przeszkolenia zawodowego przygotowującego do zajmowania stanowisk oficerskich w Państwowej Straży Pożarnej, studia podyplomowe w zakresie przeszkolenia zawodowego przygotowującego do zajmowania stanowisk związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi, studia podyplomowe w zakresie ochrony informacji niejawnych, danych osobowych i administrowania zasobami ludzkimi, studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego.

Opracowanie: st. str. K. Michalak
Zdjęcia: st. str. K. Michalak


Casting w ramach projektu „w Niplodramie przez świ...
Zastosowanie ziół we fryzjerstwie i kosmetologii

Podobne wpisy

 

Komentarze 3

Gość - DYZMA VOL. 2 w czwartek, 17 czerwiec 2021 10:46

HUE HUE HUE HUE!!!!!!!

HUE HUE HUE HUE!!!!!!!
Gość - OSP Grąbków w wtorek, 15 czerwiec 2021 13:40

Mnie to interesuje zazdrośniku. Już widzę jak jad się sączy tobie z pyska.

Gratuluję, gmina Malanów💪 w PSP 💪 tak trzymać 😄

Mnie to interesuje zazdrośniku. Już widzę jak jad się sączy tobie z pyska. Gratuluję, gmina Malanów💪 w PSP 💪 tak trzymać 😄
Gość - Sam w wtorek, 15 czerwiec 2021 09:43

Kogo to interesuje?????

Kogo to interesuje?????
Gość
wtorek, 21 wrzesień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.