Monitoring uchwycił złodzieja. Mężczyzna ukradł puszkę z pieniędzmi na leczenie dziecka

Mężczyzna ukradł puszkę z pieniędzmi na leczenie dziecka
Rodzice dzieci, które zmagają się z poważnymi chorobami chwytają się wielu sposobów na to, aby zebrać środki na dalsze, często bardzo kosztowne leczenie. Datki można wrzucać m.in. do puszek znajdujących się w sklepach. I właśnie taką puszkę z pieniędzmi postanowił ukraść 24-letni mężczyzna.
 
 
 
 
Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy (15 marca) wieczór, w jednym ze sklepów spożywczych na terenie Turku. 24-letni mężczyzna po prostu zabrał puszkę z pieniędzmi zbieranymi na leczenie sześcioletniego chłopca. Na szczęście zuchwałą kradzież zarejestrowały kamery monitoringu i wezwani na miejsce funkcjonariusze szybko wytypowali sprawcę. 
 
24-letni mężczyzna został zatrzymany. Kwota, która znajdowała się w puszcze to mniej niż 500 zł, dlatego zdarzenie zostanie prawdopodobnie zakwalifikowane jako wykroczenie. Złodziejowi grozi za to kara grzywny, ograniczenia wolności bądź aresztu.
Zanim podpalisz, pomyśl! Nadchodzi sezon wypalania...
Dobra: Zapełniamy serce w szczytnym celu

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - nie kradnę w wtorek, 16 marca 2021 22:57

Szkoda ,że nie można opublikować zdjęcia mordy,imienia i nazwiska tego złodzieja .Ku przestrodze .

Szkoda ,że nie można opublikować zdjęcia mordy,imienia i nazwiska tego złodzieja .Ku przestrodze .
Gość
środa, 01 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.