Narady szkoleniowe w PSP w Turku

Narada szkoleniowa w PSP

W dniu 13 listopada 2019r w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku odbyło się spotkanie z przedstawicielami Starostwa Powiatowego w Turku oraz Urzędów Miast i Gmin z terenu powiatu turkowskiego dotyczące zbliżającego się okresu zimowego 2019/2020.

Celem spotkanie było określenie stopnia przygotowania samorządów i ich możliwości w zakresie m.in. ilości miejsc do czasowego zakwaterowania ewakuowanej ludności, możliwości zapewnienia zasilania w energię elektryczną dla obiektów szczególnie ważnych dla funkcjonowania Państwa, możliwości transportu i dostarczenia środków do życia dla ludności w warunkach braku przejezdności szlaków drogowych.

W dniu 18 listopada 2019r przeprowadzono spotkanie z Dyżurnymi Stanowiska Kierowania oraz Dowódcami poszczególnych szczebli tut. Komendy. Podczas spotkania omówiono informacje przekazane na odprawie dyżurnych Stanowisk Kierowania która miała miejsce 5 listopada 2019r w KW PSP w Poznaniu oraz poruszono bieżące zagadnienia operacyjne.

źródło: PSP Turek

Ruszyły zapisy do kiermaszu rękodzieła. Będzie mag...
Tuliszków: Super Liga Judo w Sobótce

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.