Na Orliku doszło do uszkodzenia ciała nastolatka. Sprawę bada policja

Policja

Do uszkodzenia ciała 14- letniego chłopca, który przewieziony został do szpitala doszło w niedzielę, 13 lutego w Turku. Na chwilę obecną nie jest jeszcze wiadome, jakie zarzuty zostaną przedstawione sprawcy.

Funkcjonariusze policji zawiadomienie o zdarzeniu otrzymali w ubiegłą niedzielę. Niezwłocznie udali się oni na Orlik mieszczący się przy ul. Wyszyńskiego, gdzie doszło do pobicia młodego mieszkańca Turku. Według przekazanych informacji do czynu o którym mowa miał dopuścić się 18-letni mieszkaniec Turku. Małoletni poszkodowany przewieziony został do szpitala ze złamanym obojczykiem.

Obecnie trwają czynności mające na celu dokładne ustalenie okoliczności zdarzenia. W chwili obecnej konieczne jest dokładne określenie obrażeń, jakie odniósł poszkodowany czym zajmują się biegli. Wówczas wiadome będzie jakie zarzuty przedstawić można sprawcy zdarzenia.
ZST laureatem konkursu Selfie+ “Edukacja w obiekty...
W powiecie tureckim mieszkania drożeją szybciej ni...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 29 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.