Nastolatek z obrażeniami. Policyjna interwencja w Kaczkach Średnich

ZSR Kaczki Średnie

W poniedziałek (11 października) rano dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich wezwała policję, informując, że na terenie byłych warsztatów szkolnych znajdują się osoby pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze na miejscu zastali nastolatka z obrażeniami ciała.

-Dostaliśmy zgłoszenie około godziny 10.40 że grupa osób na terenie opuszczonego budynku na terenie Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich spożywa alkohol. Była to grupa sześciu osób. Przekazano również policji, że nieopodal budynku znaleziono 16- latka. Miał on obrażenia szczęki. Przewieziony został do szpitala w Koninie. W chwili obecnej prowadzone jest postępowanie dotyczące tego, jak doszło do zdarzenia- informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku asp.sztab. Mateusz Latuszewski.

Nieoficjalnie mówi się, że 16-latek miał upaść z wysokości, a po opatrzeniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego został przewieziony do szpitala w Koninie.

-W chwili obecnej nie mamy relacji z małoletniego, ze względu na uszkodzoną szczękę. Nie było również możliwości poddania go badaniom na zawartość alkoholu w organizmie- informuje asp.sztab. Mateusz Latuszewski.

W związku ze zdarzeniem prowadzone jest postępowanie z art.160 z par. 1 dotyczące narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty żucia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

 

Brudzew: Radni przeciwni wzrostom cen za zagospoda...
Pragniesz zwiedzić USA? Skorzystaj z ESTA!

Podobne wpisy

 

Komentarze 4

Gość - gość w sobota, 16 października 2021 19:07
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
Gość - cham Bąki..cz w wtorek, 12 października 2021 23:07

Może Jasak nie chciał go z lekcji religii zwolnić ? To podejrzana sprawa ,w sam raz do TVPiS .

Może Jasak nie chciał go z lekcji religii zwolnić ? To podejrzana sprawa ,w sam raz do TVPiS .
Gość - Czemu i czego się boicie ? w wtorek, 12 października 2021 22:16

Doprowadzono szkołę ... do dobrej zmiany.

Proszę szanowną redakcję o poszerzenie treści artykułu. Kto brał udział zdarzeniu? Jaką funkcję pełni w szkole? Czy wszystko było zgodne z procedurami ? Sprawa zakrawa na ogólnopolski skandal.

Doprowadzono szkołę ... do dobrej zmiany. Proszę szanowną redakcję o poszerzenie treści artykułu. Kto brał udział zdarzeniu? Jaką funkcję pełni w szkole? Czy wszystko było zgodne z procedurami ? Sprawa zakrawa na ogólnopolski skandal.
Gość - Hola Danecka w środa, 13 października 2021 12:33

Przyjdą instrukcje z Nowogrodzkiej co pisać to będzie poszerzone .Na razie szukaj informacji na obiektywnych portalach a nie tutaj.

Przyjdą instrukcje z Nowogrodzkiej co pisać to będzie poszerzone .Na razie szukaj informacji na obiektywnych portalach a nie tutaj.
Gość
środa, 29 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.