Nawet 30 tys. zł za wykroczenia drogowe dla 32-latka z gminy Władysławów

KPP

Prowadzenie auta bez uprawnień, z zatrzymanym dowodem rejestracyjnym i pod wpływem alkoholu - taką listę przewinień uskładał za jednym razem 32-letni mieszkaniec gminy Władysławów. Teraz grozi mu nawet 30 tys. zł kary.

W niedzielne (24 kwietnia) popołudnie funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego z turkowskiej komendy na ul. Łąkowej w Turku zatrzymał do kontroli samochód osobowy marki Renault Laguna. Podczas prowadzenia czynności lista przewinień, jakich dopuścił się podczas podróży 32-letni mieszkaniec gminy Władysławów bardzo szybko się wydłużała.

Kierowca prowadził pojazd nie posiadając uprawnień. Prawo jazdy zatrzymano mu już za wcześniejsze wykroczenia, a na dodatek jego samochód nie został dopuszczony do ruchu drogowego. Badanie alkomatem nie poprawiło sprawy. 32-latem miał w wydychanym powietrzu blisko 1,7 promila.

Władysławów: Mężczyzna wpadł do szamba. Lekarz stw...
Kawęczyn: Piłkarskie zmagania z charytatywnym prze...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 08 czerwca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.