Niebezpieczny poranek na autostradzie. Dwa wypadki w ciągu kilkunastu minut

Wypadek na A2

Do dwóch wypadków w tym samym czasie doszło dzisiaj, tj. 24 lutego na autostradzie A2. W wyniku jednego ze zdarzeń poszkodowany został mężczyzna. Przyczyną wypadków były najprawdopodobniej złe warunki atmosferyczne.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce około godziny 7.30 na autostradzie A2 w okolicy MOP Kuny. Kierowca samochodu ciężarowego stracił panowanie nad kierownicą i zjechał z drogi. Na miejsce zadysponowano pogotowie ratunkowe, które udzieliło pomocy poszkodowanemu mężczyźnie.

Chwilę później około 150 metrów dalej doszło do drugiego wypadku. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki ochronne. Na szczęście nic mu się nie stało.

W akcji podczas obu zdarzeń udział brali strażacy z Turku, Kun, Władysławowa. Na miejscu pojawiły się również służby autostradowe.

Policja bada dokładne przyczyny zdarzenia.

Fot.OSP Kuny
Odliczenia od podatku w PIT-36L
Kawęczyn: Z takimi ludźmi można wiele, czyli zebra...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Tom w niedziela, 24 luty 2019 23:10

ALFTRED

ALFTRED :)
Xx w poniedziałek, 25 luty 2019 14:34

Czytanie nie jest twoją mocną stroną Tom

Czytanie nie jest twoją mocną stroną Tom:D
piątek, 24 maj 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.