Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Nocny włam do sklepu w Turku. Świadkowie poszukiwani

włamanie

W nocy z 2 na 3 lutego nieustaleni dotąd sprawcy włamali się do sklepu odzieżowego przy ul. Kolskiej w Turku. Skradziono ubrania oraz perfumy.

O sprawie poinformowali właściciele sklepu na portalu społecznościowym, zwracając się z apelem do osób, które mogły zauważyć coś podejrzanego. „Osoby, które tej nocy były w okolicy, przejeżdżały ulicą Kolską i widziały coś niepokojącego lub podejrzanego, bardzo prosimy o kontakt. Włamywaczom pragniemy przekazać informację, że sprawa została już zgłoszona na policję, a sklep posiada monitoring” - napisano w poście.

Zgłoszenie o włamaniu potwierdził również rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Turku asp.sztab. Mateusz Latuszewski, dodając, że policja wciąż prowadzi czynności w tej sprawie. Zabezpieczany jest m.in. monitoring z sąsiednich budynków oraz trwa ustalanie świadków zdarzenia.

Kolejna mieszkanka powiatu tureckiego oszukana. St...
Przykona: Nowy ekwiwalent dla strażaków ochotników

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.