Nowy samochód specjalny w KP PSP Turek

samochód PSP Turek

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku wzbogaciła się w nowy samochód specjalny typu-Bus. Nowy pojazd posłuży przede wszystkim do transportu ratowników do zdarzeń, ale także do wyjazdów na szkolenia i ćwiczenia.

Samochód zapewnia możliwość przewożenia 9 ratowników oraz sprzętu w części bagażowej. Zastąpi on użytkowany dotychczas samochód typu bus w KP PSP Turek. Zakup pojazdu był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Oddziału Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w kwocie 147 250 zł oraz Starostwa Powiatowego w Turku w kwocie 8 000 zł. Całkowita wartość pojazdu to 155 250 zł.

Składamy serdeczne podziękowania w/w instytucjom, które pomogły w zakupie pojazdu przyczyniając się tym samym do poprawy bezpieczeństwa powiatu.

Zdjęcia: KP PSP Turek
Opracowanie: bryg. A. Janaszkiewicz


Władysławów: Mikołajkowe bieganie w Chylinie już n...
Władysławów: Zmiany w opłatach za śmieci

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - podatnik w piątek, 26 listopada 2021 12:20

Zakup był możliwy dzięki podatnikom a nie Urzędom.Urząd i kruger ze Starostwa swoich pieniędzy na to nie daje.

Zakup był możliwy dzięki podatnikom a nie Urzędom.Urząd i kruger ze Starostwa swoich pieniędzy na to nie daje.
Gość
poniedziałek, 17 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.