Ochotnicze Straże Pożarne z dofinansowaniem na zakup sprzętu

OSP

Ochotnicze Straże Pożarne z powiatu tureckiego otrzymają wsparcie finansowe na zakup wyposażenia i sprzętu w ramach programu Mały Strażak.

Celem programu „Mały Strażak” jest podniesienie gotowości bojowej lokalnych służb ratowniczych poprzez doposażenie jednostek OSP w sprzęt niezbędny do zapobiegania i likwidacji skutków katastrof naturalnych, ekstremalnych zjawisk atmosferycznych lub awarii technicznych, których skutki zagrażają życiu lub zdrowiu osób, mieniu albo środowisku naturalnemu. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu ogłosił listę jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, które otrzymają dofinansowanie. W powiecie tureckim środki w ramach programu „Mały Strażak” trafią do jednostek z Kowali Pańskich, Malanowa, Tokar, Dobrej, Kun oraz Władysławowa.

Pozostałe jednostki z Wielkopolski, które otrzymały środki to: OSP Wierzbinek, Ochotnicza Straż Pożarna w Królikowie, SP KSRG Konin-Chorzeń, Ochotnicza Straż Pożarna w Brodnicy, OSP KSRG Chrząstowo, OSP Nowe Miasto nad Wartą, OSP Sulęcin, Pożarna w Zagórowie, OSP KSRG Wilczyn

Tuliszków: Spotkanie z Elizą Piotrowską
Kolory, smaki i muzyka zachwyciły, czyli Majówka P...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Patryk w czwartek, 26 maja 2022 12:25

Dofinansowanie otrzymała również OSP Jóźwin. Powiat Koniński

Dofinansowanie otrzymała również OSP Jóźwin. Powiat Koniński
Gość
wtorek, 28 czerwca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.