Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Turku

Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Turku

W Komendzie Powiatowej Policji w Turku odbyła się odprawa służbowa, w której uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafałem Pawłowskim. W odprawie uczestniczyli przedstawiciele samorządów powiatu tureckiego i Prokuratury Rejonowej w Turku. Na odprawie podsumowano wyniki pracy osiągnięte przez policjantów w 2018 roku.

10 stycznia br. w sali konferencyjnej turkowskiej komendy odbyła się odprawa roczna, w czasie której podsumowano rok 2018 i dokonano oceny stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu tureckiego.

W odprawie wziął udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu inspektor Rafał Pawłowski oraz kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Turku w osobach Komendanta Powiatowego mł. insp. Michała Grzelaka i I Zastępcy mł.insp. Romana Ciesielczyka.

W odprawie służbowej udział wzięli zaproszeni goście: Pan Dariusz Kałużny - Starosta Powiatu Tureckiego, Pan Piotr Szewczyński - Przewodniczący Rady Powiatu Tureckiego, Pan Romulad Antosik - Burmistrz Miasta Turku, Pan Tadeusz Gebler - Burmistrz Dobrej, Pan Krzysztof Roman - Burmistrz Tuliszkowa, Pan Karol Mikołajczyk - Wójt Gminy Turek, Pan Mirosław Broniszewski - Wójt Gminy Przykona, Pan Jan Nowak - Wójt Gminy Kawęczyn, Pan Ireneusz Augustyniak - Wójt Gminy Malanów, Pan Paweł Jacaszek - Z-ca Wójta Gminy Brudzew, Pan Tomasz Rajczyk - Sekretarz Gminy Władysławów, Pan Adam Weber Prokurator Rejonowy w Turku, młodszy brygadier Arkadiusz Janaszkiewicz - Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej

Odprawę rozpoczęło wystąpienie Komendanta Powiatowego Policji w Turku mł. insp. Michał Grzelak, który przywitał zaproszonych gości i przy wykorzystaniu pokazu multimedialnego przedstawił wyniki osiągnięte przez jednostkę oraz dokonał oceny stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie naszego powiatu w ubiegłym roku. Komendant określił zamierzenia i cele do realizacji, jakie stoją przed komendą w 2019 roku.

W dalszej części wystąpienia Komendant odniósł się do współpracy z samorządami i prokuraturą. Słowa podziękowania skierował na ręce przedstawicieli samorządów za przekazywaną pomoc i wsparcie turkowskiej policji w realizacji przedsięwzięć.

Po wysłuchaniu wystąpień przedstawicieli samorządów i prokuratury oceny pracy policjantów Turkowskie komendy dokonał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafał Pawłowski. Pozytywnie ocenił pracę jednostki i przedstawił priorytety do realizacji w 2019 roku na terenie garnizony wielkopolskiego.

Źródło: KPP Turek

OC może być tańsze - nie przepłacaj
Służba zawodowa – to nie oferta pracy, to sposób n...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.