Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Turku

KPP Turek

W Komendzie Powiatowej Policji w Turku odbyła się odprawa służbowa podsumowująca pracę w 2022 roku. W trakcie odprawy Komendant Powiatowy Policji w Turku insp. Michał Grzelak zaprezentował wyniki osiągnięte przez policjantów w ubiegłym roku i nakreślił główne cele oraz priorytety na najbliższy okres.

W Komendzie Powiatowej Policji w Turku odbyła się odprawa roczna, podczas której podsumowano stan bezpieczeństwa w powiecie i efekty pracy mundurowych. Komendę Powiatową Policji w Turku odwiedziła podinsp. Violetta Mójta Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

W odprawie służbowej udział wzięli zaproszeni goście: Pan Dariusz Kałużny - Starosta Powiatu Tureckiego, Pani Nikola Baranowska – Prokurator Rejonowy w Turku, Pan Tadeusz Gebler - Burmistrz Dobrej, Pani Elżbieta Klanowska – Wójt Gminy Władysławów, Pan Mirosław Broniszewski - Wójt Gminy Przykona, Pan Jan Nowak - Wójt Gminy Kawęczyn, Pan Ireneusz Augustyniak - Wójt Gminy Malanów, Pan Tomasz Józefowicz – Sekretarz gminy Brudzew oraz brygadier Arkadiusz Janaszkiewicz – Z-ca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Turku. Coroczna odprawa służbowa miała na celu podsumowanie efektów pracy policjantów w minionym roku.

Odprawę rozpoczęło wystąpienie Komendanta Powiatowego Policji w Turku mł. insp. Michał Grzelak, który przywitał zaproszonych gości, przedstawił informację o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego na terenie powiatu tureckiego w 2022 roku. Komendant podziękował przedstawicielom samorządów za współpracę, wsparcie finansowe oraz wspólne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Po wysłuchaniu wystąpień przedstawicieli samorządów i prokuratury oceny pracy policjantów dokonała podinsp. Violetta Mójta. W swoim wystąpieniu podziękowała policjantom i pracownikom cywilnym za dobrą pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców na terenie powiatu tureckiego, życząc utrzymania wysokiego poziomu pracy.

źródło: KPP Turek

Mleczarnia z Certyfikatem Top Employer 2023
Malanów: Uwaga oszuści

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - ***** *** w środa, 18 stycznia 2023 10:14

Kałużny granatnika nie przyniósł ?Byle do jesieni i wiosny wytrzymać.

Kałużny granatnika nie przyniósł ?Byle do jesieni i wiosny wytrzymać.
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.