OSP Turek na pomoc zwierzętom leśnym

OSP Turek

Lato to okres kiedy bardzo często trudno jest poradzić sobie z upałem. Wysokie temperatury doskwierają nie tylko ludziom, ale również zwierzętom. I o ile możemy zadbać i pomóc przetrwać trudny czas pupilom domowym o tyle dzikie zwierzęta muszą radzić sobie same. Ale nie zawsze…

Druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych pomagają nie tylko w ratowaniu życia i mienia w sytuacjach zagrożenia. Bardzo często ludzie zwracają się do strażaków o pomoc z innymi zdarzeniami w których ci zawsze służą pomocą.

Tym razem druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku na prośbę Koła Łowieckiego nr 14 TUR dowieźli wodę do wodopoju dla zwierząt. W sobotę, 3 lipca udali się do wodopoju dla zwierząt mieszczącym się na terenie Leśnictwa Turek, gdzie dowieźli wodę dla zwierząt.

Z całą pewnością dzięki takim działaniom zwierzętom łatwiej będzie przetrwać czas upałów.
Apel Starosty Tureckiego dotyczący szczepień
Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Pucha...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 01 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.