Pijany kierowca zakończył swój rajd w rowie. Przed policją uciekał piechotą

Policja

Ponad trzy promile alkoholu miał w we krwi 38-letni mieszkaniec Żychlina, który we wtorek, 21 listopada urządził sobie pijacki rajd ulicami Turku , powodując m.in. dwie kolizje. Wybryki zakończyły się wjechaniem w przydrożny rów i pieszą ucieczką przed funkcjonariuszami policji.

Chwilę po godz. 15.00 policjanci poinformowani zostali o dwóch kolizjach spowodowanych przez kierowcę niebieskiego seata. Doszło do nich w rejonie Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku. W obu przypadkach sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Seat był również widziany, jak jechał pod prąc na placu Sienkiewicza w Turku. Niespełna pół godziny później patrol policji zadysponowano do zdarzenia drogowego w Kaczkach Średnich (gm. Turek).

Okazało się, że w przydrożnym rowie znajduje się poszukiwane auto. Kierowca jednak po raz kolejny - tym razem piechotą - oddali się z miejsca zdarzenia. 38-latka odnaleziono podczas patrolowania okolic. Okazało się, że mieszkaniec Żychlina (gm. Stare Miasto) był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało blisko 3,2 promila. Mężczyzna trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych w Koninie.

Wideo: Oświadczenie Dariusza Jasaka w sprawie incy...
„Miś w kosmosie” oczami najmłodszych

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 02 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.