Policjanci poszukują osób, którym uszkodzono samochody

Image_1

Policjanci z Turku w dniu 23 lipca 2018r. dzięki zawiadomieniu pokrzywdzonych zatrzymali sprawcę, który uszkodził trzy samochody na ul. Legionów Polskich w Turku. Sprawca przy użyciu metalowego klucza uszkodził samochody marki Mercedes, BMW i Renault. Wartość strat w związku z uszkodzeniem oceniono wstępnie na kwotę 10.000 zł.

W toku prowadzonego postępowania policjanci ustalili że mężczyzna w ciągu ostatnich kilku miesięcy mógł uszkodzić inne pojazdy w Turku na ul. 650-lecia i Legionów Polskich.

Osoby którym w ciągu ostatnich miesięcy w podobny sposób na ulicy 650-lecia i Legionów Polskich w Turku uszkodzono pojazdy proszone są o kontakt telefoniczny z kierownikiem Referatu Dochodzeniowo – Śledczego KPP w Truku pod numerem telefonu: 63 2898281 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Turku.
Urząd Miasta: Mieszkańcy dostali to, na co głosowa...
Władysławów: Weź udział w Ekstremalnym Biegu Służb...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.