Wideo: Policjanci poszukują osoby podejrzewanej o oszustwo

Osoba poszukiwana

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku poszukują mężczyzny, który podejrzewany jest o dokonanie oszustwa, a jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na zdjęciach proszone są o kontakt.

Do oszustwa metodą "na legendę" doszło w dniu 9 sierpnia br. na terenie Turku, w wyniku którego 74-letnia mieszkanka naszego miasta straciła 53 tysiące złotych. W toku prowadzonych czynności ustalono wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na zdjęciach i nagraniu, prosimy o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Turku pod numerami 47-77-37-270 lub 519-064-906.

Materiał wideo, który pomóc może w znalezieniu osoby poszukiwanej zobaczyć można TUTAJ

źródło: KPP Turek

Gm. Turek: OSP Kalinowa z nowymi władzami
Gm.Turek: Sukcesy UKS Sprinter ze Słodkowa

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 16 październik 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.