Tuliszków: Policjanci z Tuliszkowa odzyskali skradzione w Niemczech BMW wartości 400 tys. zł

BMW Turek

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie zabezpieczyli na terenie gminy Tuliszków samochód BMW X5 skradziony na terenie Niemiec. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o paserstwo. Odzyskany samochód zostanie przekazany prawowitemu właścicielowi.

W dniu 20 sierpnia br. policjanci otrzymali informację, że pojazd marki BMW X5 skradziony na terenie Niemiec, może znajdować się na terenie gminy Tuliszków. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Tuliszkowie, którzy na prywatnej posesji ujawnili skradziony pojazd. Samochód miał już przebity numer VIN. Po dokładnym sprawdzeniu innych cech identyfikacyjnych okazało się, że pojazd jest, tym skradzionym na terenie Niemiec. Wartość pojazdu pochodzącego z przestępstwa to 400 tysięcy złotych.

33-letni mieszkaniec powiatu tureckiego, podejrzany o paserstwo tego pojazdu został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzut paserstwa mienia znacznej wartości. Popełnienie tego przestępstwa zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Prokurator Rejonowego w Turku zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju oraz poręczenia majątkowego.

źródło: KPP Turek

Tuliszków: Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczyna ...
Władysławów: „Senioratka” ruszyła

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 29 październik 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.