Policjanci znaleźli narkotyki w samochodzie

Zatrzymany z narkotykami w Turku

Policjanci z ogniwa patrolowo interwencyjnego w trakcie kontroli drogowej ujawnili narkotyki. Dwaj mężczyźni w wieku 26 lat poruszający się samochodem Subaru zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Jeden z nich usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Policjanci z ogniwa patrolowo interwencyjnego KPP w Turku 27 marca br. na Alejach Jana Pawła II w Turku zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Subaru w którym podróżowało dwóch młodych mężczyzn. Funkcjonariusze w czasie kontroli drogowej ujawnili ponad 8 gram suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana.

Mężczyźni w wieku 26 lat, mieszkańcy województwa podkarpackiego zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Jeden z nich w trakcie przesłuchania przyznał się do zarzutu posiadania środków odurzających i poddał się dobrowolnie karze.

W związku z podejrzeniem, że jeden z 26-latków mógł kierować samochodem znajdując się pod wpływem środków odurzających została pobrana mu krew do badań. Jeśli okaże się, że kierował autem pod wpływem środków odurzających, grozić mu będzie kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomani grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Za naruszenie przepisów podejrzany odpowie teraz przed sądem.

Źródło: KPP Turek

Dwa włamania do mieszkań w blokach na Wyzwolenia i...
„Polityka to strategia i tej gry trzeba się nauczy...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - michal w wtorek, 02 kwietnia 2019 12:33

sami napewno nie wykryli maryski, musial byc ktos trzeci, napewno odrazu przy kontroli znalezli, akurat, ktos dal cynk na pewno

sami napewno nie wykryli maryski, musial byc ktos trzeci, napewno odrazu przy kontroli znalezli, akurat, ktos dal cynk na pewno
Gość
wtorek, 19 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.