Policjant na podwójnym gazie złamał kwarantannę

Policjant

Patrol policji pełniący służbę w Russocicach (gmina Władysławów) zatrzymał do kontroli auto prowadzone przez pijanego kierowcę. Okazało się, że mężczyzna jest policjantem kolskiej komendy, a na dodatek powinien przebywać w kwarantannie domowej. Sprawa trafiła do prokuratury.

W ubiegłym tygodniu policjanci pełniący nocną służbę zatrzymali w Russocicach auto prowadzone przez 36-letniego Zbigniewa S. Postanowiono zbadać trzeźwość kierowcy. Okazało się, że ma on w wydychanym powietrzu ponad 1,6 promila. Mężczyzna oświadczył funkcjonariuszom, że jest policjantem pracującym w Komendzie Powiatowej Policji w Kole. Po zweryfikowaniu informacji u dyżurnego wyszło również na jaw, że 36-latek powinien przebywać w kwarantannie domowe. Kontrolujący go mundurowi musieli zatem założyć kombinezony ochronne i przewieźli kierowcę do Turkowskiej komendy, a stamtąd szpitala w Turku, gdzie wykonano mu test na koronawirusa. Na szczęście wynik był jednoznacznie negatywny.

Mieszkaniec gminy Kościelec za złamanie kwarantanny został ukarany mandatem. Usłyszał również zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, za który grozi grzywna, ograniczenie wolności albo pozbawienie wolności do lat dwóch.

Wicher Dobra przegrywa z drużyną TUR 1921 Turek
Zderzenie motocyklisty z samochodem osobowym. Utru...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Saper w czwartek, 10 czerwiec 2021 20:10

Polacy nic się nie stało. Jakoś to będzie

Polacy nic się nie stało. Jakoś to będzie:p:p
Gość - Kicia w środa, 09 czerwiec 2021 18:09

Znowu powiat Turecki numer 1 🤣🤣🤣🤣

Znowu powiat Turecki numer 1 🤣🤣🤣🤣
Gość
niedziela, 13 czerwiec 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.